Вівторок, 19.03.2024, 11:30Вітаю Вас Гість | RSS
Квітчанський навчально – виховний комплекс
Гордість школи [331]

Інформація про школу

У 1914 році за кошти земства було збудовано нове двоповерхове приміщення школи, в якому вже впродовж 102 років навчаються учні.

В 1996 році Квітчанська середня школа була перейменована в Квітчанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

У 2007 році школа отримала статус Квітчанський навчально - виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Учнями школи були   видатний український композитор К.Г.Стеценко, генерал - лейтенант Радянської Армії О.П.Караван, доктор медичних наук М.Д. Федоренко, Герой Соціалістичної Праці О.І.Семиволос, український поет І.Т.Семиволос.

Кількість учнів станом на 1 вересня 2015 року- 98, дошкільнят - 20.

У школі працює 18 учителів, із них:

• 2- «спеціаліст першої категорії»;
  • 4- «спеціаліст другої категорії»;
  • 12 - спеціалісти (з них 5 - молодих вчителів)

Школа має два приміщення: двоповерховий  навчальний корпус, який налічує 12 навчальних кабінетів, методичний кабінет, кабінет директора, бібліотеку, спортивну кімнату; допоміжний корпус, в якому знаходяться дошкільна група, комбінована майстерня, їдальня. Школа розрахована на 300 учнів.

Територія школи займає 3 га. Загальна площа всіх приміщень - 1910 кв.м.

Бібліотечний фонд складає 11735 примірників, в тому числі підручників - 2433. Бібліотека забезпечена різноманітними енциклопедіями для дітей молодшого шкільного віку та середнього шкільного віку.

Школа працює над проблемою «Підвищення ефективності і якості уроку як основної форми організації навчально - виховного процесу, забезпечення результативної діяльності школи на основі диференційованого підходу до навчання». У школі обладнано 2 навчальні кабінети. Обладнано комп’ютерний клас, де  проводять уроки вчителі різних предметів. Для впровадження інформаційно - комунікаційних технологій школа забезпечена на 35% програмними засобами. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 7 гуртків різних напрямів, якими охоплено 67% учнів.

КВІТЧАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: вул. Стеценка, 3 с.Квітки Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область, 19446,

e-mail: kvitki_shkola@ukr.net

Телефон: (04735)9-51-21

Директор – Галата Людмила Миколаївна

Рік введення в експлуатацію – 1914р.

• побудований за типовим проектом і розрахований на 580 місць. В даний час в школі навчається – 101 учень.

В навчальному закладі працює 16 педагогічних працівників, із них: 1 – «спеціаліст вищої категорію», 7 – «спеціаліст першої категорії», 2- «спеціаліст другої категорії», 6 – спеціалісти. З них 12 має вищу освіту, 1 – бакалавр, 3 - середню спеціальну.

Згідно нормативів та санітарно-гігієнічних вимог навчальний заклад має всі необхідні приміщення для ефективного проведення навчально-виховного процесу.

У школі обладнано 7 кабінетів згідно Положення про навчальний кабінет, а саме: зарубіжної літератури, англійської мови, математики, української мови та літератури, хімії та біології, історії та інформатики. До послуг учнів спортивна кімната, спортивний майданчик, бібліотека, шкільна їдальня. Обладнано один комп’ютерний клас.

Для задоволення освітніх потреб запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує патріотичний гурток «Джура» та діє козацький клас.

Учні школи є учасниками, призерами та переможцями районних, обласних, Всеукраїнських олімпіад та конкурсів.

Протягом 2014-2017 рр. було проведено заміну віконних блоків, здійснено перекриття даху їдальні, замінено паркан, побудовано внутрішній туалет в дошкільній групі та приміщенні школи.

Проте є ряд проблем: потребує капітального ремонту котел в котельні, система опалення, покрівля школи. Не вистачає ліжок в дошкільній групі, посуду в їдальні, застаріла комп’ютерна техніка.

У 2018 - 2019 навчальному році у Квітчанському навчально - виховному комплексі стартує Нова українська школа.

Своє навчання розпочало 11 першокласників  та вчитель Бодненко Наталія Володимирівна.

Навчальний заклад функціонує завдяки Карашинській ОТГ.

Радіо
«  Березень 2024  »