Середа, 24.04.2024, 02:12Вітаю Вас Гість | RSS
Мої статті [4]
Гордість школи [4]

Головна » Статті » Мої статті

Забезпечення інформаційної компетентності молодших школярів

Успішне впровадження предмету «Інформатика» залежить від обов’язкової саме для нього складової – стандарту можливостей для навчання, в якому зазначаються обов’язкові умови та ресурси, що потрібні для реалізації державних вимог до рівня загальноосвітньої  підготовки молодших школярів.

Тому кожний урок інформатики проводиться з використанням комп’ютерів. За комп’ютером впродовж уроку дитина працює не більше 15 хвилин згідно із санітарно – гігієнічними нормами. Увесь інший час уроку учні працюють без комп’ютера, ознайомлюються із загальними теоретичними положеннями, повторюють і закріплюють вивчений матеріал, виконують вправи на розвиток уваги, алгоритмічно, логічного та критичного мислення, творчих здібностей. Вчитель застосовує  на уроках ігри, практичні експерименти,конструювання, дослідження,  роботу в парах,  групову роботу.

У грі дитина проходить добру школу підготовки до справжнього життя, суспільної праці. Під час гри вона не просто витрачає свою енергію, виконуючи різноманітні ігрові дії, вона розвивається: розвиває органи чуттів та рухові рефлекси, увагу та уяву, кмітливість та винахідливість, навички копіювання і наслідування, креативність, соціальні, моральні, етичні та естетичні почуття. Грати для дитини означає нагромаджувати досвід.

Категорія: Мої статті | Додав: kvitchanskyy (03.05.2016)
Переглядів: 355 | Рейтинг: 0.0/0
Радіо