П`ятниця, 20.10.2017, 18:18Вітаю Вас Гість | RSS
Квітчанський навчально – виховний комплекс
Гордість школи [89]

Шановні батьки!

Адміністрація школи повідомляє, що якщо педагогічними працівниками будуть виявлені випадки вчинення в сім'ях, або загрозу вчинення усіх форм насильства, недбалого й жорстокого поводження з дітьми, терміново буде повідомлено в службу у справах дітей, органи Національної поліції.

Відповідно до листа Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я" від 08.12.2016 №03.4-2258 повідомляємо, що найвищий показник захворюваності на грип  має місце і Корсунь - Шевченківському районі. Проведено дослідження носоглоткових змивів від хворих з діагнозом грип та ГРІ, за результатами досліджень діагностовано грип типу А (H3N2).  З огляду на вищесказане в школі здійснюються протиепідемічні заходи:

- вологе прибирання та провітрювання шкільних кабінетів, коридорів;

- роз'яснювальна робота з профілактики гострих распіраторних вірусних інфекцій із залученням працівників Квітчанської амбулаторії;

- дотримання правил особистої гігієни учасників навчально - виховного процесу;

- дотримання протиепідемічного та дезінфекційного режимів.

Дирекція школи

В зв'язку з погодніми умовами в Квітчанському НВК продовжується карантин до 15 січня.

УВАГА! 16 січня учням 1-11 класів дітям дошкільноїгрупи на навчання. За додатковою інформацією просимо звертатися до класних керівників в телефонному режимі.

Адміністрація школи

8 грудня о 13 годині в приміщенні школи відбудуться загальношкільні батьківські збори.

Запрошуються батьки Квітчанського НВК.

Адміністрація школи

13 травня в Квітчанському навчально - виховному комплексі проходитиме День здоров'я.

Запрошуються батьки, знайомі, гості.

15 серпня 2016 року в приміщенні будинку культури м.Корсунь - Шевченківський проходитиме ярмарка  - продаж шкільної форми. Запрошуються учні Квітчанскього НВК разом з батьками відвідати ярмарок та придбати шкільну форму.

Адміністрація Квітчанського НВК.

13 липня - свято Зажинків. Запрошуються учні, батьки, працівники школи.

Місце проведення - в'їзд у Квітки (біля пушки). Початок о 10 годині.

Шановні колеги!

15 серпня 2017 року прийомка школи.

Прошу усіх з'[явитися на 9.00.

Радіо
«  Жовтень 2017  »